Зустріч Клубу альтернативної енергетики — 9 лютого. Спікери: Всеволод Ковальчук — в.о. Директора НЕК «Укренерго» — NPC Ukrenergo та Михайло Бно-Айріян — Директор з комунікацій та міжнародного співробітництва

9 лютого 2017 року відбулося третє засідання учасників Клубу Альтернативною Енергетики. Спікери бізнес-сніданку в.о. директора НЕК «Укренерго» — NPC Ukrenergo Всеволод Ковальчук та директор з комунікацій та міжнародного співробітництва НЕК «Укренерго» Михайло бно-Айріян обговорили ряд питань з інвесторами, бізнесменами і власниками компаній сфери альтернативної енергетики.
На заході обговорювалися теми, що стосуються спрощення підключення до мереж НЕК «Укренерго» за принципом введення «єдиного» вікна, створення карти з докладною інформацією про електромережах компанії, включаючи додаток «зелений» калькулятор для приблизного розрахунку вартості підключення до мереж, а також розробки програми прогнозування для розрахунків обсягу генерації електроенергії з відновлюваних джерел. Під час бесіди з учасниками Клубу Альтернативною Енергетики пан Ковальчук дав розгорнуті відповіді на численні запитання, вислухав і обговорив ініціативи виходять від гостей, а також озвучив нове бачення ведення бізнесу в сфері альтернативної енергетики. Суть полягає в тому, щоб інвестори, які бажають побудувати «зелену» електростанцію, створили кооператив на великому спеціально відведеній ділянці землі, де буде зведена одна велика електростанція, розбита на сектори, кожен з якого закріплюється за певною компанією або юридичною особою. Такий підхід дозволить істотно спростити і здешевити підключення до мережі.

Інші новини