Пропозиція — Головний журнал з питань агробізнесу — став Генеральним інформаційним партнером конференції Bio Energy Ukraine

© Пропозиція — Головний журнал з питань агробізнесу — Генеральний інформаційний партнер конференції Bio Energy Ukraine, яка відбудеться — 13 березня та стане найефективнішою практичною конференцією з біоенергетики в Україні.

http://propozitsiya.com/

Пропозиція — один з найстаріших і авторитетних журналів у сфері агробізнесу. З 1994 року накопичили багатий досвід аграрних експертів і сформували тісний зв’язок з професіоналами галузі, які визначають сучасний вигляд АПК.

Журнал читають керівники і фахівці, агрономи, технологи, інженери, фінансисти — великих і середніх агропромислових компаній, фермери, трейдери, а також виробники та постачальники рішень для сільського господарства.
Місія видання — допомогти знайти шляхи, як зробити Ваше господарство високоефективним і прибутковим, наблизити Вас до новітніх досягнень аграрної науки і техніки, перетворити їх в дієві інструменти Вашої повсякденної діяльності.

Стань частиною майбутнього!
Реєструйся! www.AEW.com.ua

Інші новини