Відгук Наталії Бойко — Радника Адміністрації Президента України про зустріч Клубу альтернативної енергетики

Сьогодні снідали з Alternative Energy Club.

Це напевно єдиний захід серед #енергетичнібудні, який пройшов на максимально позитивній ноті. Було справді цікаво, практично всі присутні — представники зеленого бізнесу та потенційні інвестори, тому дискусія вийшла цікава, інтенсивна і жвава))) Дякую організаторам за такий формат.

Гостем був Vsevolod Kovalchuk, якщо ми з ним ще й завтра десь пересічемось, то тиждень пройде офіційно під гаслом НЕК «Укренерго» (сподіваюся ніхто не пропустив #РеформаКорпуправлінняУкренерго). Всеволод розповідав багато про їхню ініціативу «єдиного вікна» та кейси пов’язані з підключенням до мереж, а ще про мейл, на який можна скаржитися, але ніхто не скаржиться, щось там про «be free»))).

Представники бізнесу слушно висловили ідею щодо ініціативи «єдиного вікна» на урядовому рівні і також багато розказували про проблеми з приєднанням. Хоча, першим питанням було, чи очікувати зміни «зеленого тарифу» і чи можна розраховувати на стабільність. Стабільні правила (навіть не досконалі… і часом, зовсім не досконалі), однаково є кращими для інвесторів, ніж постійні зміни та непослідовні рішення.

Дуже хочу, щоб Міненерго також відіграло роль у покращенні умов для інвестицій у відновлювані, у мене вже є певні ідеї, але вони поки далекі від конкретних «планів», тому я максимально відкрита до пропозицій і готова працювати для того, щоб Міністерство було максимально «renewables friendly», є ідеї?
🌱☀️💡🌬🔋💦👨🏻‍🔧

Організатори вже анонсували Alternative Energy Week — Тиждень альтернативної енергетики — думаю, буде цікаво 😉

Інші новини