Видання CBInsights підготувало світовий рейтинг найбільших угод в галузі альтернативної енергетики, в який потрапив і український стартап з виробництва сонячних жалюзі SolarGaps

Аналітики проаналізували всі інвестиції в стартапи в галузі альтернативної енергетики за межами США з 2015 по 2017 роки. На основі отриманих даних склали карту світу, на якій відзначили конкретні сегменти відновлюваної енергії для кожної країни, а також рівень залучених в ній інвестицій на галузеві стартапи.

Лідерами в сегменті альтернативної енергетики в Європі стали Великобританія (в рейтинг потрапили 10 компаній) і Німеччина (9 компаній). Також в топі шість французьких стартапів. А беззаперечним лідером стала Індія, на яку довелося 8% світових інвестицій в сферу.
Від Украни в топ-92 потрапив всього один стартап SolarGaps з залучення $ 240 тис.

SolarGaps займається виробництвом «розумних» жалюзі, які видобувають енергію від сонця. З їх допомогою команда сподівається дати можливість власникам квартир отримувати доступну і безпечну енергію з вікон.
Сьогодні стартап продовжує розвивати свою технологію і розширює географію.
«Ми вже відправили нашим дистриб’юторам зразки в Лас Вегас, Флориду, Лос-Анжелес, Ізраїль, Нігерію, Іспанію, Абу-Дабі. В цілому десять стендів жалюзі «, — розповів засновник компанії Євген Ерік, додавши, що на даний момент продукт проходить тестування в цих регіонах.
SolagGaps робить ставку на Кремнієву Долину, а через місяць планує запустити краудфандінговую кампанію на Kickstarter.
Ерік також зазначив, що внаслідок поліпшення характеристик системи трохи піднялася ціна на жалюзі. Тепер вона стартує від $ 400 за два кв. м. Раніше ціна була заявлена на рівні $ 300.

За матеріалами: AIN.UA

 

 

Інші новини