„Тиждень альтернативної енергетики” у Києві з польським акцентом

13-16 березня 2017 р. у Києві відбувся „Тиждень альтернативної енергетики” – найбільша подібного плану подія у даній галузі в Україні. Офіційним партнером заходу виступив Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Києві.

Захід відбувся у новій формулі „бізнес-міксера”, яка містила у собі конференції,  семінари, мультимедійну зону, а також презентації проектів та стартапів, які проходили в рамках 4 одноденних тематичних панелей:

 

День I: Біоенергетика

День II: Сонячна енергетика

День III: Вітроенергетика та гідроенергетика

День IV: Енергетика в промисловості

У рамках кожного окремого тематичного блоку було обговорено актуальні тенденції та проблеми розвитку відновлювальної та альтернативної енергетики в Україні. Також було представлено проекти, які реалізуються та впроваджуються у даний час, передаючи досвід щодо їх імплементації в Україні. Обговорено технологічні та юридичні аспекти, що стосуються реалізації заходів у сфері альтернативної енергетики, а також представлено можливі джерела фінансування проектів. В рамках семінарів учасники заходу мали можливість провести розмови безпосередньо з потенційними партнерами та контрагентами.

Участь у 4-денній платформі взяли понад 500 учасників з Австрії, Білорусії, Фінляндії, Голландії, Польщі, Швеції  та України, серед яких були представники виробничих компаній,  проектних бюро, консалтингових та юридичних фірм, дистриб’ютори, представники фінансових установ, органів державної адміністрації, науково-дослідних інститутів, а також вищих технічних навчальних закладів.

 

Польща була представлена 12 компаніями з даної галузі:

 

— RAFAKO (http://www.rafako.com.pl/)

— APS Energia (http://www.apsenergia.pl/)

— Hanplast (http://www.hanplast.com/)

— Horus-Energia (http://www.horus-energia.pl/)

— ILF Consulting Engineers Polska (poland.ilf.com)

— Techimpex (http://www.techimpex.pl/)

— ASKET (http://www.asket.pl/)

— Gajek Engineering (http://www.geg.pl/)

— Electrum (http://www.electrum.pl/)

— Corab (http://www.fotowoltaika.corab.ue/)

— TWERD (http://www.twerd.pl/)

— Natural System

 

<iframe width=»560″ height=»315″ src=»https://www.youtube.com/embed/CxQ8F6iqzXU» frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>

Джерело: Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Києві

Інші новини