Спікер конференції «Energy for industry» Іван Надєїн, Голова наглядової ради групи компаній «Укртепло».

Експерт з енергетичних питань Іван Надєїн має досвід десятків успішно реалізованих проектів з альтернативної енергетики та ЖКГ. Очолював Українську асоціацію виробників альтернативного твердого палива. В 2011 році став ініціатором створення громадської організації «Комітет енергетичної незалежності України». Є одним із засновників групи компаній «Укртепло» і сьогодні очолює її наглядову раду.
 
Група компаній «Укртепло» впроваджує енергоефективні проекти по заміщенню традиційних енергоносіїв, таких як газ, мазут, місцевими видами палива, наприклад пілети, брикети тощо. Так, в Київській області на площі 50 га створено Центр вирощування саджанців енергетичної верби, які планується постачати вітчизняним компаніям, зацікавленим у вирощуванні енергетичних рослин і отриманні додаткових доходів від власних та орендованих земель.
У 2014-2015 рр. групою компаній реалізовано 98 проектів з технічного переоснащення котелень та встановлення модульних котелень, які забезпечують теплом більше 300 об’єктів в 11 областях України. А в ході опалювального сезону 2015-16 рр. вдалось заощадити 15 млн. грн. бюджетних коштів за рахунок використання теплової енергії з відновлювальних джерел.
Важливим завданням на шляху до енергетичної незалежності країни бачить розвиток відновлювальної енергетики, прагне привернути належну увагу влади до питань енергоефективності та створення сприятливих умов для залучення інвесторів у сферу альтернативної енергетики.
Інші новини