Президент Української Академії Наук, автор більше 150 наукових праць та винаходів Олексій Оніпко вже понад 20 років займається вітроенергетикою та поділиться з учасниками конференції WindEnergy Ukraine накопиченим досвідом

Президент Української Академії Наук, автор більше 150 наукових праць та винаходів Олексій Оніпко вже понад 20 років займається вітроенергетикою. Олексій Федорович розробив власний вітряний ротор, що здатен працювати навіть при швидкості вітру 0,1 м/с. Показник вражаючий, адже звичайні лопатеві вітряки починають крутитися при мінімальній швидкості 3 м/с, але, як правило, це 4-6 м/с.

Унікальним винаходом українського вченого-фізика активно цікавляться в Європі та Азії. Налагодження масового виробництва #ротора_Оніпко в Україні дасть реальну можливість зробити енергонезалежним кожен дім в нашій державі.

#Олексій_Оніпко поділиться з учасниками конференції WindEnergy Ukraine накопиченим досвідом у сфері вітроенергетики. Інвестори, що мають на меті реалізацію проектів з альтернативної енергетики, зможуть задати спікеру свої запитання та більш докладно дізнатись про розробку вченого.

Стань частиною майбутнього!
Тиждень альтернативної енергетики
13-16 березня
Реєструйся на www.aew.com.ua

Інші новини