Перший спікер конференції Invest Energy Day — Володимир Ставнюк, Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи

На конференції Invest Energy Day ви не просто дізнаєтесь про всі можливості інвестування проектів альтернативної енергетики, а й познайомитесь із безпосередніми представниками грантових, державних та банківських установ.

Перший спікер конференції — Володимир Ставнюк, Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Довідка AEW:
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2000 року № 654 і є правонаступником майнових прав і обов’язків, в тому числі за договорами про надання інноваційних позик Державного інноваційного фонду і його територіальних відділень.
Засновником ДІФКУ є держава в особі Кабінету Міністрів України. Установа відноситься до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та має декілька регіональних представництв.
Метою ДІФКУ є здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання різних форм власності в рамках державної інноваційної політики. У своїй діяльності ДІФКУ керується чинним законодавством України, у тому числі Законом України «Про інноваційну діяльність».

Invest Energy Day
20 червня
www.AEW.com.ua

Інші новини