Ми створюємо новий проект під назвою «Invest Energy Day» — КОНФЕРЕНЦІЯ З ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ДЛЯ ПРОЕКТІВ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Україна має більший потенціал у секторі альтернативної енергетики, ніж багато європейських країн, найвищий «зелений» тариф, найнижча ціна на підключення до мережі в Європі, найпривабливіша і масштабна територія для розвитку абсолютно всіх джерел відновлюваної енергетики. Перешкодою багатьох проектів, частіше ідей, є відсутність і проблеми пошуку і залучення фінансування.

Команда «Alternative Energy Week» вирішила виправити цю ситуацію і внести свій вклад для того, щоб Ви змогли ознайомитися з усім спектром можливостей залучення інструментів фінансування і змогли вибрати найбільш привабливу для себе і свого проекту. Ми створюємо новий проект під назвою «Invest Energy Day» — це головна платформа з пошуку та залучення інвестицій для здійснення будівництва, розробки проекту, для початку і налагодження виробництва будь-яких масштабів проектів відновлюваної енергетики. Відвідавши «Invest Energy Day» Ви отримаєте доступ до Міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлюваної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні.

«Invest Energy Day» — це великий обсяг нової та корисної інформації по залученню інвестицій, нових бізнес-партнерів і відмінна можливість для натхнення до здійснення  більш масштабних проектів.

Захід відбудеться у новій формулі „бізнес-міксера”, яка містила у собі конференцію,  семінари, мультимедійну зону та воркшоп-платформу для презентації компаній та комунікації учасників.

Інші новини