Клуб альтернативної енергетики

Зустрічі топ-менеджерів та власників бізнесу для обміну досвідом та комунікації

Вступити в клуб Скачати презентацію

Про захід

В рамках Тижня альтернативної енергетики діє Alternative Energy Club - простір для обміну думками та встановлення бізнес-контактів між представниками енергетичної сфери.
Зустрічі проводяться у формі бізнес-сніданків один раз на місяць та збирають найвливовіших власників, керівників та топ-менеджерів компаній, що діють у сфері відновлювальних джерел енергії. Alternative Energy Club .

Бізнес-тур

Пропонуємо приєднатися до нас в бізнес-турі по об'єктах альтернативної енергетики за кордоном, а саме в країнах-партнерах: Литві, Польщі, Угорщині та Фінляндії.
Поїздка відбудеться по результатах Тижня альтернативної енергетики та стане неймовірним шансом на встановлення зв'язків із підприємствами інших країн, перейняття досвіду європейських країн-лідерів та безпосереднє ознайомлення із технологіями та об'єктами сфери альтернативної енергетики.

Новини

Спікер Клубу альтернативної енергетики — Сергій Волков — cтарший програмний менеджер, ПРООН в Україні

18 січня 2017 Раді анонсувати другого спікера зустрічі Клубу альтернативної енергетики Детальніше

Відеоподкаст присвячений альтернативній енергетиці #1

18 січня 2017 Ми запускаємо новий проект серії відеоподкастів, присвячений альтернативній енергетиці. У цьому випуску ми розповідаємо як пройшла перша зустріч Клубу альтернативної енергетики 15 грудня 2016 року. Детальніше

Зустріч Клубу альтернативної енергетики — 26 січня -«Як отримати кредити та гранти під проекти альтернативної енергетики»

18 січня 2017 Свята тільки розігрівають зацікавлення до нашої наступної зустрічі, де Ви зможете дізнатися подробиці отримання міжнародних програм кредитування і грантів. Детальніше
Більше новин

Партнери

Наші інформаційні партнери
Стати партнером