Іван Перегінець, керівник компанії «Доступне житло», член-кореспондент Української Академії Наук — та спікер конференції «Solar Energy Ukraine»

OptimaHouse – перший в Україні серійний проект енергоефективного дому, що дозволяє втричі зменшити річне споживання електроенергії. Будинки, зведені за цим проектом мають у 7 разів менше витрат на енергоспоживання ніж звичайні будинки. В Україні на сьогоднішній день вже введений в експлуатацію перший серійний енергоефективний будинок OptimaHouse, створений на основі європейських концепцій, спеціально адаптованих для українського ринку.

OptimaHouse — це компактний сучасний будинок загальною площею 128 кв.м., з мансардним поверхом та терасою, розрахований на проживання сім’ї з 3-х чоловік. Унікальність проекту OptimaHouse полягає у високих показниках енергоефективності; природної вентиляції і оптимальному рівні природного освітлення та повної незалежності від газопостачання.

Про особливості та переваги даного проекту учасникам конференції Solar Energy Ukraine розповість директор компанії-забудовника — «Житлово-будівельного кооперативу «Доступне житло» Іван Перегінець.

Інші новини