Найбільша в Україні
Конференція з енергоефективності
23 листопада 2017
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Запрошуємо представників компаній, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з енергоефективності в Україні —Energy Efficiency Ukraine 2017.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 23 листопада зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку альтернативної енергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Energy Efficiency Ukraine буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів об’єктів ЖКГ  (ОСББ, індивідуальні домогосподарства, комунальні підприємства тощо) та розкриті основні переваги користування електромобілями. Спікери представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми створення енергоефективного будинку та шляхи їх вирішенняяк, розкажуть як правильно рахувати економіку проектів та потенційний пасивний дохід, презентують передові енергоефективні рішення та найсучасніші електромобілі.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Energy Efficiency Ukraine — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери вітро та гідроенергетики.

Energy efficiency Ukraine - це:

10+

спікерів-практиків

200+

кращих фахівців галузі

воркшоп

нетворкінг платформа

Спікери

Програма

Спікери: Володимир МамалигаРоман ЗахарєнковАндрій РезуненкоЄвген ШульгінІрина СавицькаМикола ІльїновЯна ПідліснаСергій НадалТетяна БалибюкВалентина ГородянкоРуслан МарцінківВолодимир СмолійЮрій НікітінОлексій ОржельОлег МасленніковОльга ШаверінаСтаніслав ТерлецькийВалерій МайбородаРоман ЗінченкоМихайло Сімашкевич

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Скачати розклад

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

Конференція з енергоефективності 3 000 грн. Місце проведення: Бізнес центр Парус
Дата: 23 листопада 2017
Придбати квиток

Energy Efficiency Ukraine буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів об'єктів ЖКГ та індивідуальних домогосподарств. Спікери представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми створення енергоефективного будинку та шляхи їх вирішення, презентують передові енергоефективні рішення.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Energy Efficiency Ukraine - це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери вітро та гідроенергетики.

Партнери

Стати партнером
Україна 23 листопада 2017 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами