Найбільша в Україні
Конференція з сонячної енергетики
14 березня 2017
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

В рамках конференції Solar Energy Ukraine  українські спікери-практики розкажуть про те, як встановити сонячну електростанцію на даху приватного або багатоповерхового будинку, як вибрати професійного підрядника або як встановити електростанцію самому і як заробляти за допомогою встановленої станції.

На майданчику Торгово-Промислової Палати України 14 березня зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку сонячної енергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Solar Energy Ukraine буде проходити в новому форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з біоенергетики. Представники компаній представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня у холі ТПП України пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Solar Energy Ukraine 2017 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери сонячної енергетики.

Solar Energy Ukraine - це:

10+

спікерів-практиків

200+

кращих фахівців галузі

воркшоп

нетворкінг платформа

Спікери

Програма

Спікери: Юрій ПодолякСтаніслав Ігнатьєв
Спікери: Руслан СпівакОлександр ЮденкоГалина ДушинаМарчин ГонсьоровскийВіталій ПетрукЮрій ПодолякОлександр СокиржинськийІван ПерегінецьВ’ячеслав МіжарьовСтаніслав Ігнатьєв
Спікери: Руслан СпівакОлександр ЮденкоРодіон МорозовIgor PetrykГалина ДушинаАндрій МерзликинСтаніслав ІгнатьєвЄвгеній Яременко
Спікери: Igor PetrykВіталій НесенюкІван Перегінець

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Скачати розклад

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

Конференція з сонячної енергетики 5 000 грн Місце проведення: Торгово-промислова палата України
Дата: 14 березня 2017
Придбати квиток

Конференція Solar Energy Ukraine присвячена сонячній енергетиці у приватному секторі, промисловості,  ЖКГ та сільському господарстві  і відбудеться 14 березня 2017 року в рамках Тижня альтернативної енергетики.

Темами конференції будуть:

  • використання сонячних електростанцій у приватних домогосподарствах, комунальних установах
  • переобладнання енергосистем промислових об’єктів
  • підключення сонячних електростанцій до загальної електромережі
  • джерела інвестицій для реалізації проектів сонячної енергетики
  • аспекти інжинірингу
Україна 14 березня 2017 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами