Вартість квитка 3 000 грн.
найбільша в Україні конференція з сонячної енергетики
6 листопада, 2018
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Запрошуємо представників компаній сфери сонячної енергетики, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з сонячної енергетики в Україні — Solar Energy Ukraine 2018.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 2 жовтня 2018 зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку сонячної енергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Solar Energy Ukraine буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з сонячної енергетики. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Solar Energy Ukraine 2018 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери сонячної енергетики.

Solar Energy Ukraine 2018 - це:

Спікери

Програма

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

найбільша в Україні конференція з сонячної енергетики 3000 грн. Місце проведення: Бізнес центр Парус
Дата: 6 листопада, 2018
Придбати квиток

Solar Energy Ukraine 2018 буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з сонячної енергетики. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Партнери

Стати партнером
Україна 6 листопада, 2018 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами