Найбільша в Україні
конференція із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики
20 червня, 2017
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Досягнення нашою державою максимальної енергонезалежності є однією з пріоритетних задач на найближчі десятиліття. Україна має значний потенціал для розвитку відновлюваної енергетики, тож скоротити залежність від традиційних видів палива цілком реально, замінивши їх відновлюваними та альтернативними джерелами енергії.

Питання, де взяти кошти для реалізації енергоефективних ідей, стане ключовим в найбільшій конференції із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики Invest Energy Day. Захід відбудеться 20 червня 2017 р. в Торгово-промисловій палаті України і стане продовженням масштабного проекту Alternative Energy Week, покликаного сприяти розвитку відновлюваної енергетики в Україні.

Invest Energy Day стане майданчиком для спілкування з представниками міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців. Свої доповіді на конференції представлять 20 спікерів, які вже сьогодні поділились з командою Invest Energy Day очікуваннями від заходу.

Основне — це спілкування і обмін досвідом. Представники міжнародних фінансових організацій побачили чудову можливість для поширення інформації про їх діяльність в Україні та підтримку перспективних проектів з альтернативної енергетики. Не менш важливим є пошук інвесторів та надання допомоги українським бізнесменам вітчизняними фінансовими установами і створення платформи взаємодії інвестора–держави та підприємця. Доповідачі наголошують на необхідності обговорення в ході конференції існуючих законодавчих прогалин та бар’єрів для розвитку сфери альтернативної енергетики.

Якщо у Вас є готовий бізнес-план, енергоефективна ідея чи Ви просто замислюєтесь над використанням переваг альтернативної енергетики, але не знаєте де і як отримати необхідні кошти, Invest Energy Day саме для Вас. Відвідайте конференцію 20 червня 2017 року і отримайте усі необхідні рекомендації та досвід для реалізації власного енергоефективного проекту.

Приєднуйтесь до важливої події — станьте частиною енергонезалежного майбутнього України!

Invest Energy Day - це:

12+

Спікерів

200+

Учасників-представників компаній

Воркшоп

Комунікаційна платформа

Спікери

Програма

Спікери: Станіслав ТерлецькийРоман ЗінченкоЦибка МаріяВолодимир СтавнюкРодіон МорозовОлександр ІгнатенкоАндрій Каташов
Спікери: Олександр БогомоловОлег МасленніковHenry ShterenbergWojciech Romaniszyn (Польща)Marian Ślifierz (Польща)Валерій Майборода
Спікери: Юлія УсенкоВіктор ЛяхКвентін БуланжеМішель ФоржеОльга ШаверінаВасилина ГорбаньОксана Кисіль

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Скачати розклад

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

конференція із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики 3 000 грн. Місце проведення: Торгово-промислова палата України
Дата: 20 червня, 2017
Придбати квиток

«Invest Energy Day» - стане головною платформою з пошуку та залучення інвестицій для здійснення будівництва, розробки проекту, для початку і налагодження виробництва будь-яких масштабів проектів відновлюваної енергетики. Відвідавши «Invest Energy Day» Ви отримаєте доступ до Міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлюваної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні.

«Invest Energy Day» - це великий обсяг нової та корисної інформації по залученню інвестицій, нових бізнес-партнерів і відмінна можливість для натхнення до здійснення  більш масштабних проектів.

Захід відбудеться у новій формулі „бізнес-міксера”, яка містила у собі конференцію,  семінари, мультимедійну зону та воркшоп-платформу для презентації компаній та комунікації учасників.

Україна 20 червня, 2017 +38 050 399 09 92 office@ukrcomgroup.com.ua

Зв'яжіться з нами