Найбільша в Україні
конференція із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики
20 червня, 2017
Торгово-промислова палата України
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Україна має більший потенціал у секторі альтернативної енергетики, ніж багато європейських країн, найвищий «зелений» тариф, найнижчу ціну на підключення до мережі в Європі, найпривабливішу і масштабну територію для розвитку абсолютно всіх джерел відновлюваної енергетики. Перешкодою багатьох проектів, частіше ідей, є відсутність і проблеми пошуку і залучення фінансування.

Команда «Alternative Energy Week» вирішила виправити цю ситуацію і внести свій вклад для того, щоб Ви змогли ознайомитися з усім спектром можливостей залучення інструментів фінансування і змогли вибрати найбільш привабливу для себе і свого проекту. Ми створюємо новий проект під назвою «Invest Energy Day» — головну платформу з пошуку та залучення інвестицій для здійснення будівництва, розробки проекту, для початку і налагодження виробництва будь-яких масштабів проектів відновлюваної енергетики. Відвідавши «Invest Energy Day» Ви отримаєте доступ до Міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлюваної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні.

«Invest Energy Day» — це великий обсяг нової та корисної інформації по залученню інвестицій, нових бізнес-партнерів і відмінна можливість для натхнення до здійснення  більш масштабних проектів.

Захід відбудеться у новій формулі „бізнес-міксера”, яка містила у собі конференцію,  семінари, мультимедійну зону та воркшоп-платформу для презентації компаній та комунікації учасників.

Invest Energy Day - це:

12+

Спікерів

200+

Учасників-представників компаній

Воркшоп

Комунікаційна платформа

Спікери

Програма

Спікери: Станіслав ТерлецькийРоман ЗінченкоЦибка МаріяВолодимир СтавнюкОлександр ІгнатенкоАндрій Каташов
Спікери: Олег МасленніковHenry ShterenbergЄвген УдодWojciech Romaniszyn (Польща)Marian Ślifierz (Польща)Валерій МайбородаОлексій Романов
Спікери: Юлія УсенкоВіктор ЛяхКвентін БуланжеМішель ФоржеОльга ШаверінаВасилина ГорбаньОксана Кисіль

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Скачати розклад

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

конференція із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики 3 000 грн. Місце проведення: Торгово-промислова палата України
Дата: 20 червня, 2017
Придбати квиток

«Invest Energy Day» - стане головною платформою з пошуку та залучення інвестицій для здійснення будівництва, розробки проекту, для початку і налагодження виробництва будь-яких масштабів проектів відновлюваної енергетики. Відвідавши «Invest Energy Day» Ви отримаєте доступ до Міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлюваної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні.

«Invest Energy Day» - це великий обсяг нової та корисної інформації по залученню інвестицій, нових бізнес-партнерів і відмінна можливість для натхнення до здійснення  більш масштабних проектів.

Захід відбудеться у новій формулі „бізнес-міксера”, яка містила у собі конференцію,  семінари, мультимедійну зону та воркшоп-платформу для презентації компаній та комунікації учасників.

Торгово-промислова палата України 20 червня, 2017 +38 050 399 09 92 office@ukrcomgroup.com.ua

Зв'яжіться з нами