Найбільша в Україні
Конференція з енергетики в промисловості
22 Листопада 2017
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Запрошуємо представників компаній сфери альтернативної енергетики, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з альтернативної енергетики у промисловості в Україні — Energy for Industry 2017.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 22 листопада зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку альтернативної енергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Energy for Industry буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів у промісловості та ЖКГ. Представники компаній представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Energy for Industry 2017 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери альтернативної енергетики.

Energy for Industry - це:

10+

Спікерів-практиків

200+

Учасників-представників компаній

Воркшоп

Комунікаційна платформа

Спікери

Програма

Спікери: Микола ВойтівРуслан ХребтаньВолодимир КуковальськийІгор ГромовийІван МурадянВіктор ШклярЮрій ТумашевичЮрій НікітінОльга ШаверінаРоман ЗінченкоАндрій Гайдай

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Скачати розклад

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

Конференція з енергетики в промисловості 3 000 грн. Місце проведення: Бізнес центр Парус
Дата: 22 Листопада 2017
Придбати квиток

Energy for Industry Ukraine 2017 буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з відновлюваної енергетики. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Energy for Industry 2017 - це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери альтернативної енергетики.

 

Партнери

Стати партнером
Україна 22 Листопада 2017 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами