Вартість квитка 3 000 грн.
найбільша в Україні конференція з енергоефективності у промисловості
7 Листопада 2018
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Запрошуємо представників компаній, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з альтернативної енергетики у промисловості в Україні — Energy for Industry 2018.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 3 жовтня 2018 зберуться перші особи — власники, топ-менеджери, лінійні керівники, інженери та інші особи, що активно впроваджують енергоефективні проекти, працюють на цьому ринку чи прагнуть зробити свою компанію енергоефективною та економити значні кошти.

Energy for Industry 2018 буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з енергоефективності у промисловості. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Energy for Industry 2018 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери альтернативної енергетики.

Energy for Industry 2018 - це:

10+

Спікерів-практиків

200+

Учасників

Воркшоп

Комунікаційна платформа

Спікери

Програма

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

найбільша в Україні конференція з енергоефективності у промисловості 3 000 грн. Місце проведення: Бізнес центр Парус
Дата: 7 Листопада 2018
Придбати квиток

Energy for Industry Ukraine 2018 буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з енергоефективності у промисловості. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Energy for Industry 2018 - це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери енергоефективності.

Партнери

Стати партнером
Україна 7 Листопада 2018 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами