Вартість квитка 3 000 грн.
найбільша в Україні конференція з енергоефективності у промисловості
8 Листопада 2018
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Запрошуємо представників компаній, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з енергоефективності в Україні —Energy Efficiency Ukraine 2018.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 4 жовтня зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку альтернативної енергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Energy Efficiency Ukraine 2018 буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів об’єктів ЖКГ  (ОСББ, індивідуальні домогосподарства, комунальні підприємства тощо) та розкриті основні переваги користування електромобілями. Спікери представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми створення енергоефективного будинку та шляхи їх вирішенняяк, розкажуть як правильно рахувати економіку проектів та потенційний пасивний дохід, презентують передові енергоефективні рішення та найсучасніші електромобілі.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Energy Efficiency Ukraine 2018 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери вітро та гідроенергетики.

Energy Efficiency Ukraine 2018 - це:

10+

TOP speakers

200+

best market representatives

workshop

networking platformрма

Спікери

Програма

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

найбільша в Україні конференція з енергоефективності у промисловості 3 000 грн. Місце проведення: Бізнес центр Парус
Дата: 8 Листопада 2018
Придбати квиток

Energy Efficiency Ukraine 2018 буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів об'єктів ЖКГ  (ОСББ, індивідуальні домогосподарства, комунальні підприємства тощо) та розкриті основні переваги користування електромобілями. Спікери представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми створення енергоефективного будинку та шляхи їх вирішенняяк, розкажуть як правильно рахувати економіку проектів та потенційний пасивний дохід, презентують передові енергоефективні рішення та найсучасніші електромобілі.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Energy Efficiency Ukraine 2018 - це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери вітро та гідроенергетики.

Партнери

Стати партнером
Україна 8 Листопада 2018 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами