найбільша в Україні
Конференція з біоенергетики
20 листопада, 2017
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Запрошуємо представників компаній сфери біоенергетики, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з біонергетики в Україні — Bio Energy Ukraine 2017.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 20 листопада зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку біоенергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Bio Energy Ukraine буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з біоенергетики. Представники компаній представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня у холі ТПП України пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Bio Energy Ukraine  2017 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери біоенергетики.

Bio Energy Ukraine - це:

10+

спікерів-практиків

200+

кращих фахівців галузі

воркшоп

нетворкінг платформа

Спікери

Програма

Спікери: Всеволод КовальчукЮлія УсенкоВолодимир Ставнюк
Спікери: Юрій Остап’юкБогдан ПадучакАндрій ЗінченкоОлександр ТкачовОлександр БаськовОлександр КовальДенис КісільІгор ГромовийАндрій ГладкийОлександр МоісєєвЮрій НікітінЮрій ГнатюкАндрій КошільОльга ШаверінаРуслан СпівакОлексій КриволаповІван КальковецьЮрій ПодолякОлександр ІгнатенкоЮрій БондарчукЄвгеній РадовенюкЛеонід ЦентилоВалентин Дідик

У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями!

Скачати розклад

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

Конференція з біоенергетики 3 000 грн. Місце проведення: Бізнес центр Парус
Дата: 20 листопада, 2017
Придбати квиток

BioEnergy Ukraine 2017 буде проходити уформаті, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з відновлюваної енергетики. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня  пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Bio Energy Ukraine  2017 - це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери біоенергетики.

Партнери

Генеральний партнер
Інформаційні партнери
Стати партнером
Україна 20 листопада, 2017 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами