Вартість квитка 3 000 грн.
найбільша в Україні конференція з біоенергетики
5 листопада, 2018
Україна
Придбати квиток Скачати презентацію

Захід розпочнеться через

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин

Про захід

Запрошуємо представників компаній сфери біоенергетики, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з біонергетики в Україні — Bio Energy Ukraine 2018.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 1 жовтня зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку біоенергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Bio Energy Ukraine буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть представлені кейси успішно реалізованих проектів з біоенергетики. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Bio Energy Ukraine  2018 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери біоенергетики.

Bio Energy Ukraine 2018 - це:

10+

спікерів-практиків

200+

кращих фахівців галузі

воркшоп

нетворкінг платформа

Спікери

Програма

Схема залу

Зареєструвати компанію

Квитки

найбільша в Україні конференція з біоенергетики 3 000 грн. Місце проведення: БЦ Парус
Дата: 5 листопада, 2018
Придбати квиток

Bio Energy Ukraine 2018 буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть представлені кейси успішно реалізованих проектів з біоенергетики. Представники компаній презентують діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Партнери

Стати партнером
Україна 5 листопада, 2018 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Зв'яжіться з нами