Biggest in Ukraine
Energy Efficiency Conference
23 November, 2017
Business Centre Parus

Event will start in

0
Days
0
Hours
0
Minutes

About event

Запрошуємо представників компаній, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з енергоефективності в Україні –Energy Efficiency Ukraine 2017.

На майданчику БЦ Парус (Київ, вул. Мечникова, 2) 23 листопада зберуться перші особи – власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку альтернативної енергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Energy Efficiency Ukraine буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів об’єктів ЖКГ та індивідуальних домогосподарств. Спікери представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми створення енергоефективного будинку та шляхи їх вирішення, презентують передові енергоефективні рішення.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Energy Efficiency Ukraine – це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери вітро та гідроенергетики.

Energy efficiency Ukraine - it is:

10+

спікерів-практиків

200+

кращих фахівців галузі

воркшоп

нетворкінг платформа

Speakers

Program

Speakers: Tetyana BalibukValentyna GorodiankoRuslan MartsinkivVolodymyr Smoly

The Program may change. Follow updating!

Download schedule

Hall scheme

Register company

Tickets

Energy Efficiency Conference 3 000 UAH Place: Business Centre Parus
Date: 23 November, 2017
Buy ticket

Energy Efficiency Ukraine буде проходити у форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів об'єктів ЖКГ та індивідуальних домогосподарств. Спікери представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми створення енергоефективного будинку та шляхи їх вирішення, презентують передові енергоефективні рішення.

У другій половині дня пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб'ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Energy Efficiency Ukraine - це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери вітро та гідроенергетики.

Partners

Become partner
Business Centre Parus 23 November, 2017 +38 050 399 09 92 conference.ryabko@gmail.com

Contact us