Biggest in Ukraine
conference on investment in alternative energy projects
20 June, 2017
Business Centre Parus

Event will start in

0
Days
0
Hours
0
Minutes

About event

Досягнення нашою державою максимальної енергонезалежності є однією з пріоритетних задач на найближчі десятиліття. Україна має значний потенціал для розвитку відновлюваної енергетики, тож скоротити залежність від традиційних видів палива цілком реально, замінивши їх відновлюваними та альтернативними джерелами енергії.

Питання, де взяти кошти для реалізації енергоефективних ідей, стане ключовим в найбільшій конференції із залучення інвестицій під проекти з альтернативної енергетики Invest Energy Day. Захід відбудеться 20 червня 2017 р. в Торгово-промисловій палаті України і стане продовженням масштабного проекту Alternative Energy Week, покликаного сприяти розвитку відновлюваної енергетики в Україні.

Invest Energy Day стане майданчиком для спілкування з представниками міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців. Свої доповіді на конференції представлять 20 спікерів, які вже сьогодні поділились з командою Invest Energy Day очікуваннями від заходу.

Основне – це спілкування і обмін досвідом. Представники міжнародних фінансових організацій побачили чудову можливість для поширення інформації про їх діяльність в Україні та підтримку перспективних проектів з альтернативної енергетики. Не менш важливим є пошук інвесторів та надання допомоги українським бізнесменам вітчизняними фінансовими установами і створення платформи взаємодії інвестора–держави та підприємця. Доповідачі наголошують на необхідності обговорення в ході конференції існуючих законодавчих прогалин та бар’єрів для розвитку сфери альтернативної енергетики.

Якщо у Вас є готовий бізнес-план, енергоефективна ідея чи Ви просто замислюєтесь над використанням переваг альтернативної енергетики, але не знаєте де і як отримати необхідні кошти, Invest Energy Day саме для Вас. Відвідайте конференцію 20 червня 2017 року і отримайте усі необхідні рекомендації та досвід для реалізації власного енергоефективного проекту.

Приєднуйтесь до важливої події – станьте частиною енергонезалежного майбутнього України!

Invest Energy Day - it is:

12+

Speakers

200+

best market representatives

Workshop

networking platform

Speakers

Program

Speakers: Stanislav TerletskiyRoman ZinchenkoMaria TsybkoVladimir StavnyukRodion MorozovOleksandr IgnatenkoAndriy Katashov
Speakers: Oleksandr BogomolovOlig MaslennikovHenry ShterenbergWojciech Romaniszyn (Poland)Marian Ślifierz (Poland)Valeriy Mayboroda
Speakers: Julia UsenkoVictor LiakhQuentin BoulangerMichel ForgetOlga ShaverinaVasylyna GorbanOksana Kisel

The Program may change. Follow updating!

Download schedule

Hall scheme

Register company

Tickets

conference on investment in alternative energy projects 3 000 UAH Place: The Ukrainian chamber of commerce and industry in Ukraine
Date: 20 June, 2017
Buy ticket

«Invest Energy Day» - стане головною платформою з пошуку та залучення інвестицій для здійснення будівництва, розробки проекту, для початку і налагодження виробництва будь-яких масштабів проектів відновлюваної енергетики. Відвідавши «Invest Energy Day» Ви отримаєте доступ до Міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців і представників країн-партнерів з програмами підтримки і розвитку ринку відновлюваної енергетики, енергоефективності та енергоефективного будівництва в Україні.

«Invest Energy Day» - це великий обсяг нової та корисної інформації по залученню інвестицій, нових бізнес-партнерів і відмінна можливість для натхнення до здійснення  більш масштабних проектів.

Захід відбудеться у новій формулі „бізнес-міксера”, яка містила у собі конференцію,  семінари, мультимедійну зону та воркшоп-платформу для презентації компаній та комунікації учасників.

Business Centre Parus 20 June, 2017 +38 050 399 09 92 office@ukrcomgroup.com.ua

Contact us