Досвідом використання потужного біопаливного котла поділиться Василь Паненко — Головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні — в рамках конференції Energy for Industry 2017

Досвідом використання потужного біопаливного котла поділиться #Василь_Паненко — Головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні — в рамках конференції Energy for Industry 2017.

«Використання альтернативних джерел для отримання тепла наближає нас до політичної свободи та сприяє економічному розвитку держави. В багатьох регіонах України успішно впроваджуються проекти з переходу від централізованого до альтернативного теплопостачання» — говорить Василь Васильович.

«У 2015 році Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня суттєво зекономила в опалювальний сезон. На території лікарні розміщено будівлю котельні, що здійснює теплопостачання через власну тепломережу. Джерелом енергії для отримання біотепла виступають відходи деревообробної промисловості і сільськогосподарського виробництва, наприклад стружка, щепа, солома тощо. Такий підхід значно здешевив теплоенергію і дозволив заощадити на опаленні 900 000 грн.»

Відвідай Тиждень альтернативної енергетики!
Стань частиною майбутнього!
www.AEW.com.ua

Інші новини